page_banner

hua

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB whakawhiti whakawhiti

whakamārama poto:

Ko te 100Gb / s QSFP28 CWDM4 he hongere e wha, he kaiwhakato, he transceiver whatu whakarara kua hangaia mo te tono 100G CWDM me te hononga FEC, Datacenter me te Enterprise me etahi atu hononga hono E rite ana ratou ki te SFF-8636 Whakatauranga, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 me Telcordia GR-468-CORE. Ko nga transceiver opua ka ea ki te whakaritenga a te RoHS.


Taipitopito Hua

Whakaahuatanga Hua

Ko te 100G QSFP28 e whakauru ana i nga rarangi raraunga e wha ki ia ahunga me te 100Gb / s bandwidth. Ka taea e ia huarahi te mahi i te 25.78125Gb / s tae atu ki te 2km mo te G.652 Kotahi Aratau muka (SMF). Ko nga roangaru waenga o nga awa 4CWDM ko 1271nm, 1291nm, 1211nm me 1331nm.

Whakaaturanga Hua

Tae atu ki te 25.78125Gbps reiti Rau mo ia hongere
Whakatika ki te tae ki te 2km mo G.652 SMF
4 DFB-i runga i te CWDM transmitter koretake
4 hongere PIN tohu whakaahua
Tauira puka-wera QSFP28
Tuhinga o mua LC
Nga ara iahiko CDR a-roto i runga i nga kaiwhiwhi me nga awa Transmitter
Tautoko i te bypass CDR
Hanga-i roto i te mahi tātaritanga mamati
Te kohi mana iti <3.5 W
Te pāmahana whakahaere: 0 ~ + 70 ° C

Tono

Nga tono 100G CWDM4 me te FEC
Datacenter me te honohono umanga
Othertahi atu hononga whatu

Whakatakotoranga Hua

Parameter

Raraunga

Parameter

Raraunga

Tauwehe Puka

QSFP28

Te roangaru

1310nm

Max Tauanga Raraunga

103.1 Gbps

Te tawhiti o te tuku Max

2km

Kaitono

LC Matarua

Pāpāho

SMF

Momo Kaituku

LAN-WDM-whai mana DFB

Momo Kaihoko

PIN

Tohu Tohu

Tautoko DDM

Temperature Range

0 ki te 70 ° C (32 ki te 158 ° F)

TX Whakahaerehia ia huarahi

-6.5 ~ 2.5dBm

Te Maharahara o te Kaiwhiwhi

<-10dBm

<-10dBm

Mahinga Hiko

3.5W

Ratio Whaitinga

3.5dB

1

Whakamatau Kounga

2

Te Whakamatau Kounga Tohu TX / RX

3

Whakamatau Whakatautau

4

Whakamatau Spectrum Optical

5

Whakamatautau Senstivity

6

Te Whakamatau i te Tika me te Tuturu

Whakamatautau Whakamutunga

xinfu

Tiwhikete Kounga

safd (2)

Tiwhikete CE

safd (3)

Pūrongo a te EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC whakawhiti whakawhiti