page_banner

hua

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO whakawhiti whakawhiti

whakamārama poto:

Ko te 100Gb / s QSFP28 SR4 he
wha-hongere, kapo, transceiver whatu whakarara ka hangaia mo te 100GBASE-SR4 me te 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR tono. E rite ana ratou ki te SFF-8665 Whakatakotoranga, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 me Telcordia GR-468-CORE. Ko nga transceiver opua ka ea ki te whakaritenga a te RoHS.


Taipitopito Hua

Whakaahuatanga Hua

Ko te 100G QSFP28 e whakauru ana i nga rarangi raraunga e wha ki ia ahunga me te 100Gb / s bandwidth. Ka taea e ia waahanga te mahi i te 25.78125Gb / s tae atu ki te 70m tawhiti whakawhiti ma te whakamahi i te muka OM3, te tawhiti whakawhiti 100m ranei ma te muka OM4. I hangaia enei waahanga hei whakahaere i nga punaha muka maha ki te whakamahi i te roangaru iti o te 850nm.

Whakaaturanga Hua

Whakatika ki te 103.1Gb / s reanga raraunga

Tauira puka-wera QSFP28

4 takere 850nm VCSEL ngohi me te tohu whakaahua whakaahua PIN

Nga ara iahiko CDR a-roto i runga i nga pouaka kaiwhiwhi me nga kaiwhakawhiti

Hanga-i roto i te mahi tātaritanga mamati

Kotahi + 3.3V mana tuku

Te kohi mana iti <2.5 W

Tono

100GBASE-SR4 100G Itarangi mo te MMF Tuarua

Infiniband EDR, FDR, QDR

Othertahi atu hononga whatu

Whakatakotoranga Hua

Parameter

Raraunga

Parameter

Raraunga

Tauwehe Puka

QSFP28

Te roangaru

850nm

Max Tauanga Raraunga

103.1 Gbps

Te tawhiti o te tuku Max

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Kaitono

MTP / MPO-12

Pāpāho

MMF

Momo Kaituku

VCSEL 850nm

Momo Kaihoko

PIN

Tohu Tohu

Tautoko DDM

Temperature Range

0 ki te 70 ° C (32 ki te 158 ° F)

TX Whakahaerehia ia huarahi

-8.4 ~ 2.4dBm

Te Maharahara o te Kaiwhiwhi

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Mahinga Hiko

3.5W

Ratio Whaitinga

3dB

1

Whakamatau Kounga

2

Te Whakamatau Kounga Tohu TX / RX

3

Whakamatau Whakatautau

4

Whakamatau Spectrum Optical

5

Whakamatautau Senstivity

6

Te Whakamatau i te Tika me te Tuturu

Whakamatautau Whakamutunga

xinfu

Tiwhikete Kounga

safd (2)

Tiwhikete CE

safd (3)

Pūrongo a te EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 me 112GBASE-OTU4 QSFP28 Taarua Tuarua 1310nm 100m DDM DML & PIN LC whakawhiti whakawhiti