page_banner

hua

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC whakawhiti whakawhiti

whakamārama poto:

Ko te 100Gb / s CFP4 kua hoahoahia mo te 100GBASE-SR4 Ethernet. E rite ana ki a CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 me CAUI-4, me OIF CEI-28G-VSR .. Ka ea nga transceivers whatu ki nga whakaritenga o RoHS.


Taipitopito Hua

Whakaahuatanga Hua

Ko nga transceiver SFP he mahi nui, he waahanga whai hua. Kei te waatea nga mahi taatai ​​matihiko ma te pahi rangatū e 2-waea kua whakahuatia i te SFF-8472. Ko te waahanga kaiwhiwhi e whakamahi ana i te kaiwhiwhi PIN ka whakamahia e te kaiwhakawhiti he laser 1310 nm FP me te laser 1550nm FP hei whakarite kia 100Base-LX Ethernet 20km te tono.

Whakaaturanga Hua

Tae atu ki te 155Mb / s Hononga Raraunga

Wera-Korero

Hononga LC Kotahi

Tae atu ki te 20 km ki te 9 / 125μm SMF

WDM-i hangaia

Kotahi + 3.3V Tuku Hiko

Te Whakaaetanga Atanga Tutuki me te SFF-8472

Awhe pāmahana mahi: -40 ° C ki te 85 ° C / -5 ° C ki te 85 ° C / -0 ° C ki te 70 ° C

RoHS ture me te Arataki Koreutu

Tono

Itarangi Tere

SDH STM-1 / SONET OC-03

Tono WDM

Whakatakotoranga Hua

Parameter Raraunga Parameter Raraunga
Tauwehe Puka SFP Te roangaru 1310nm / 1550nm
Max Tauanga Raraunga 100Mb / s Te tawhiti o te tuku Max 20km
Kaitono Simplex LC Ratio Whaitinga 9dB
Momo Kaituku FP Momo Kaihoko PINTIA
Tohu Tohu Tautoko DDM Temperature Range 0 ki te 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Mana TX -13 ~ -7dBm Te Maharahara o te Kaiwhiwhi <-34dBm

<-34dBm

1

Whakamatau Kounga

2

Te Whakamatau Kounga Tohu TX / RX

3

Whakamatau Whakatautau

4

Whakamatau Spectrum Optical

5

Whakamatautau Senstivity

6

Te Whakamatau i te Tika me te Tuturu

Whakamatautau Whakamutunga

xinfu

Tiwhikete Kounga

safd (2)

Tiwhikete CE

safd (3)

Pūrongo a te EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Taarua LC whakawhiti whakawhiti