page_banner

hua

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC whakawhiti whakawhiti

whakamārama poto:

Ko nga Kaituku SFP28 he mahinga nui, he waahanga whaihua hei tautoko i te reanga raraunga o te 25Gbps me te hono hono Maximum o te 10km i runga i te SMF. I hoahoahia mo te Ethernet 25GBASE-LR me te 25.78125 Gb / s ara kotahi 100GE LR4. E rite ana o raatau ki a SFF-8402 me SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 me IEEE 802.3 na te 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Wahanga 15, Akomanga B, Telcordia GR-468-CORE.


Taipitopito Hua

Whakaahuatanga Hua

Ko te 25G SFP28 transceiver whatu kua hoahoahia mo te Ethernet 25GBASE-LR me te 25.78125 Gb / s huarahi kotahi 100GE LR4. Ko te roa o te hononga hono 10km ki runga SMF. Ko te transceiver whatu he aukati i te RoHS.

Whakaaturanga Hua

Whakatika ki te 25.78125Gb / s te reanga raraunga
Hot-pluggable SFP28 tauwehe puka
Tūhono LC Matarua
1310nm DFB me te kaiwhiwhi PIN
Hanga-i roto i te mahi tātaritanga mamati
Te roa o te hono hono 10km ki SMF
Kotahi + 3.3V mana tuku
Te kohi mana iti <1.2W
Te pāmahana whakahaere: -5 ~ + 70 ° C

Tono

25GBASE-LR Itarangi
25.78125 Gb / s huarahi kotahi 100GE LR4

Whakatakotoranga Hua

Parameter

Raraunga

Parameter

Raraunga

Tauwehe Puka

SFP28

Te roangaru

1310nm

Max Tauanga Raraunga

25.78125 Gbps

Te tawhiti o te tuku Max

10km

Kaitono

LC Matarua

Pāpāho

SMF

Momo Kaituku

DFB 1310nm

Momo Kaihoko

PIN

Tohu Tohu

Tautoko DDM

Temperature Range

-5 ki te 70 ° C

Mana TX

-7 ~ 2dBm

Te Maharahara o te Kaiwhiwhi

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Mahinga Hiko

1.2W

Ratio Whaitinga

3.5dB

1

Whakamatau Kounga

2

Te Whakamatau Kounga Tohu TX / RX

3

Whakamatau Whakatautau

4

Whakamatau Spectrum Optical

5

Whakamatautau Senstivity

6

Te Whakamatau i te Tika me te Tuturu

Whakamatautau Whakamutunga

xinfu

Tiwhikete Kounga

safd (2)

Tiwhikete CE

safd (3)

Pūrongo a te EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Tōmua: